Naše služby

Realizácia stavieb

Chcete stavať rodinný dom, prístavbu, alebo rozsiahlejší projekt? Naša spoločnosť pokrýva celý stavebný proces od položenia základov až po kolaudáciu, od podlahy po strechu. Naša spoločnosť sa venuje výstavbe nových objektov pozemných stavieb, ale aj rekonštrukcii už existujúcich. Postavíme kompletné diela na kľúč, ale realizujeme aj ich časti – v závislosti od požiadavky investora.

Projekcia stavieb

Vypracujeme komplexnú projektovú dokumentáciu (PD) v oblasti pozemných stavieb pre stupne: Architektonická štúdia
PD pre územné konanie
PD pre stavebné konanie
Realizačná PD
PD skutočného vyhotovenia
Zmena PD pred dokončením
Návrh interiéru
Návrh farebného riešenia fasády

Inžiniering

Realizácia stavebného projektu je sama o sebe stresujúcim rozhodnutím. Sme tu preto, aby sme vám pomohli tento tlak odstrániť a odbremenili vás od starostí, ktoré by vám naviac zabrali veľa času. Urobíme za vás úkony spojené s vybavením územného rozhodnutia, stavebného povolenia a kolaudáciou stavby. Ušetríme Vám maximum času a nervov spojených s vybavovaním.

Statika

Kľúčovou oblasťou stavebných procesov je statika. Disponujeme značnými skúsenosťami a pri projekcii aj realizácii stavieb spolupracujeme s tímom autorizovaných statikov.

Rozpočty stavieb

Neviete odhadnúť koľko vaša predstava z papiera bude v reále stáť? Mnoho firiem Vám poskytne len celkový odhad rozpočtu. My chceme byť transparentní a k projektu stavby vypracujeme položkový rozpočet, o ktorom možno diskutovať.
parallax background